Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old
back

Відбулося чергове засідання Колегії райдержадміністрації

02 листопада 2017

Голова райдержадміністрації Світлана Ященко 01 листопада провела засідання Колегії райдержадміністрації.

На засіданні обговорено питання виконавської дисципліни та роботи з документами в райдержадміністрації та виконання районної програми «Шкільний автобус на 2016-2019 роки».

Загальним відділом та контролю апарату райдержадміністрації щомісяця аналізується стан виконання розпоряджень та доручень голів обласної та районної державних адміністрацій, контрольних документів органів влади вищого рівня та узагальнена інформація надається керівництву райдержадміністрації та відділу контролю облдержадміністрації.

Щоденно проводиться моніторинг оперативного виконання вхідних контрольних документів.

За січень-вересень 2017 року до райдержадміністрації надійшло 1248 документів, що на 445 більше, ніж за аналогічний період 2016 року. З них взято на контроль – 136, відповідно у 2016 році –103. Триває тенденція до збільшення документообігу. За видами кореспондентів 28 контрольних документів надійшло на виконання законодавчих актів Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, 54 розпоряджень, 56 доручень облдержадміністрації, 874 листи, які були надіслані облдержадміністрацією.

Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, міському та сільським головам доручено тримати на особистому контролі своєчасне виконання у повному обсязі законів України, постанов Верховної Ради України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голів облдержадміністрації та райдержадміністрації, власних рішень.

За інформацією начальника відділу освіти райдержадміністрації Юрія Гриценка програма «Шкільний автобус» розроблена відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16 січня 2003 року № 31 « Про затвердження Програми «Шкільний автобус» (із змінами та доповненнями), та затверджена рішенням Городнянської районної ради від 21 січня 2016 року № 58 «Про затвердження районної Програми «Шкільний автобус» на 2016-2019 роки.

Організація регулярного безкоштовного підвозу до місць навчання і в зворотному напрямку дітей шкільного віку є складовою частиною виконання чинного законодавства щодо забезпечення конституційних прав громадян на якісну освіту.

Належна організація підвозу учнів сільської місцевості, що проживають за межею пішохідної доступності, до закладів освіти сприятиме проведенню оптимізації відповідних закладів освіти, створенню умов для безпеки дітей, збереження їх здоров’я, ефективному використанню бюджетних коштів, кадрового потенціалу педагогічних працівників, а також розширить можливості для гурткової та позакласної роботи.

В мережі закладів освіти на 2017-2018 навчальний рік в районі нараховується 2457 учнів. Проживають за межею пішохідної доступності і підвозяться до місць навчання 558 учнів.

За результати розгляду питання, з метою належної організації виконання програми сільським головам в межах компетенції рекомендовано вжити заходів щодо підсипки та ямкового ремонту під’їзних доріг з твердим покриттям по маршрутах шкільних автобусів.

За інформацією прес-служби райдержадміністрації