Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old

01 листопада 2018

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ)  ГОРОДНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Адреса: 15100, Чернігівська обл., Городнянський район,

м.Городня, пров. Троїцький, 2

тел. (04645) 2 17 29

ел. адреса: tercentrgor15100@ukr.net

Директор: Семенова Наталія Костянтинівна

04.12.2019

Мудрість, неповторність, вишуканість, яка надихає

 

Колектив територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Городнянської райдержадміністрації постійно працює над пошуком нових креативних ідей та підходів до виконання, на перший погляд, рутинних обов’язків. Працівники постійно знаходяться в тісному житті-співпраці між підопічними та відвідувачами.

Ламаючи стереотипи, ми доводимо, що при повній гармонії між працівниками та відвідувачами , при бажанні та завзятості можна здолати будь-які перепони. 

        1 грудня 2017 року  в стінах територіального центру створився черговий гурток «Танцующие бабочки». Довго виношуючи ідею та підбираючи відповідну кандидатуру для хореографа, вибір зупинився на тендітній жінці Бурась Наталії Іванівні. Вона на волонтерських засадах та при допомозі працівників відділення денного перебування (які до речі теж були вимушені пізнавати ази, а потім-вдосконалювати майстерність танцю) згуртували бажаючих навчитись танцювальним па, знаходячись на заслуженому відпочинку.

       Протягом двох років кожного тижня проходили заняття, на які гуртківці приходили за будь-яких умов та  при любій погоді. І вже в цьому році на тематичному святі «Як серце осені не хоче…» вперше городнянці побачили результати спільної кропіткої праці. До уваги глядачів були представлено два хореографічні номери.

        А на дворіччя свого існування «дівчата-гуртківці» поїхали на фестиваль-конкурс «Мої роки – моє багатство» для людей віком від 55 років до м. Києва. Свої таланти представили художні колективи та ансамблі з Києва, Чернігова, Городні, Лубенів та Білої Церкви. Учасники показали свою творчість у номінаціях вокальні ансамблі, вокальні тріо, дуети, солісти, авторська пісня, народні, естрадні та східні танці, розмовний жанр. Оцінювали таланти поважне журі на чолі з головою – Заслуженою діячкою мистецтв України Світланою Садовенко.

        До цього виступу колектив активно готувався, і недаремно, адже додому вони привезли кубок та диплом І ступеню в номінації «Вільна танцювальна композиція», в черговий раз підтвердивши, що Городнянщина багата на таланти.

        Протягом дня фестивалю-конкурсу у залі та на сцені панувала святкова атмосфера, учасники отримали гарний настрій, шквал емоцій, завели нові знайомства та отримали поштовх до нових звершень та підкорення висот.

 

Фахівець із соціальної роботи терцентру Алла Савоста

03.12.2019

Перешкод для добра не існує…

 

     3 грудня вся світова спільнота  відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Городнянської райдержадміністрації намагаються щоденно розрадити своїх  підопічних та відвідувачів, а з особливим теплом і розумінням щорічно проводять заходи з метою привернення уваги до проблем людей з інвалідністю, розширення їх можливостей та сприяння в адаптації і вирішенні матеріально-побутових проблем.

    Цього року 29 листопада для учасників клубу «Меридіан», які мають групу інвалідності, була організована поїздка до Чернігівського обласного художнього музею ім. Г.Галагана. Там відкрилась виставка «Відлуння душі», де представлено більше сотні робіт творчих людей, котрі не підкорилися випробуванням долі, а знайшли себе у мистецтві як справжні світочі життя. На цій експозиції є також роботи членів клубу.

   Городнянців ознайомили з історією виникнення музею, провели по виставочним залам. Помилувались учасники і картинами, яким більше 100 років. Але найбільше припало до вподоби виставка робіт людей з особливими потребами та фотовиставка «Світ навстіж».

    Також територіальним центром була проведена щорічна благодійна акція «Милосердя» приурочена цій даті. До керівників підприємств та приватних підприємців були направлені листи з проханням підтримати благодійну акцію та надати посильну допомогу особам з обмеженими фізичними можливостями, які перебувають на обліку в установі та яких обслуговують соціальні робітники.   

    Завдяки наданій допомозі стало можливим сформувати та роздати продуктові набори, які як ніколи стали доречними, адже вияв уваги та підтримки як океан доброти,  невимовне почуття вдячності, хвилини, зігріті теплом наших з вами сердець.

    Завдяки небайдужості цих людей стало можливим подарувати маленьку часточку добра в оселі людей з інвалідністю жителів району, Тупичівської та Городнянської громади.

Завідувач відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги терцентру Наталія Гатауліна

02.12.2019

Черговий виїзд до сіл району

 

Мультидисциплінарна команда терцентру 27 та 28 листопада здійснила виїзд  до  Ільмівської сільської ради та Володимирської  сільської ради.

Фахівці відділення соціальної допомоги вдома провели обстеження матеріально-побутових умов проживання підопічних, вивчили потреби та проблемні питання людей похилого віку. Під час обстеження одинокі жителі висловили вдячність різні види соціальних послуг, які надаюсь соціальні робітники, зокрема оплату житлово-комунальних послуг, прибирання помешкань, придбання медикаментів та товарів.

Працівники  відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги  надали малозабезпеченим особам похилого віку та  особам з інвалідністю гуманітарну допомогу у вигляді одягу б/в,  а також  послуги перукаря (чоловічі та жіночі стрижки).

Члени мультидисциплінарної команди територіального центру працюють над розширенням видів послуг та підвищення іх якості, а також продовжують вивчати потреби населення в соціальних послугах.

Інформація підготовлена територіальним центром соціального обслуговування

 

 

Знову про актуальне

З початком опалювального періоду черговий раз виникає питання стосовно оплати житлово-комунальних послуг. Тож на численні прохання  відвідувачів відділення денного перебування  працівниками терцентру було організовано «круглий стіл» щодо змін в оформлені та нарахуванні субсидій.

 Для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з цього питання 25 жовтня була запрошена Заяць В.М., начальник відділу грошової виплати і компенсацій. В ході бесіди були надані роз’яснення щодо нововведень та особливостей в нарахуванні житлових субсидій  на опалювальний період, про порядок заповнення декларації та багато іншої важливої інформації.

Під час обговорення слухачі отримали змістовні й доступні відповіді на  хвилюючі питання, почули їх фахове роз’яснення.

Архів новин