Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old

31 жовтня 2018

Відділ культури та туризму райдержадміністрації 

15100, м.Городня, вул Троїцька, 10

(04645)2-18-06; ел. адреса:

02231726@mail.gov.ua

Начальник відділу: Биховець Олена Євгеніївна

 

НОВИНИ

 

Творчі звіти "Таланти твої, Городнянщино" підсумовано 

Красивий, щедрий, рідний край

І мова наша солов’їна

Люби, шануй, оберігай

Усе, що зветься Україна.

Ці віршовані рядки стали лейтмотивом виступу аматорів художньої самодіяльності Переписького сільського будинку культури.  16 грудня 2018 року вони завершили цьогорічні творчі звіти колективів та окремих виконавців «Таланти, твої, Городнянщино!»  Жіночий вокальний ансамбль з піснями та короваєм зустрічав глядачів. Справжньою окрасою концерту став виступ фольклорного тріо у складі:  Сергія Третяка, Галини Курачок та Али Кривопуск.  Всім сподобався гумор у виконанні Наталії Коваленко, Сергія Третяка та Тетяни Гробок. Грайливі народні пісні «Капур» та  «Ой село» дуже сподобались глядачам.

 Поки живе співучий український народ – доти буде звучати пісня.

У Макишині із творчим звітом виступили Івашківка та Вихвостів

10 грудня 2018

До села Макишин 09 грудня приїхали артисти Івашківського та Вихвостівського сільських будинків культури, щоб представити свої творчі звіти.

Концертна програма аматорів художньої самодіяльності села Івашківка була наповнена сучасними українськими піснями у виконанні  сімейного дуету Олексія та Алли Радченків та юних солістів села.

Вихвостівський будинок культури щиро вразив присутніх виступом аматорського хорового колективу, який має звання “народний”.  Глядачі бурхливими оплесками сприймали  українські пісні у виконанні хору, ансамблю “Бережани”, дуетів та солістів. Яскраві, колоритні, усміхнені учасники колективу художньої самодіяльності села Вихвостів, серед яких було чимало чоловіків, порадували як українськими народними так і сучасними піснями. Також на розсуд глядачів аматори представили театральний, фольклорний  жанр та гумор.

За інформацією відділу культури

та туризму райдержадміністрації 

Творчість потребує натхнення та бажання творити

03 грудня 2018

Початок зими виявився сніжним і морозним. Але це не завадило клубним закладам сіл Хоробичі і Старосілля гостинно відчинити двері для прийому артистів.

У суботу, 01 грудня в Хоробичах звітував колектив художньої самодіяльності Деревинського сільського будинку культури. Зі сцени лунали українські пісні у виконанні Олени Кочубей, Тамари Ющенко, Наталії Марченко. Ледь стримувала хвилювання юна артистка Анжеліка Мисник, виступ якої був дебютним. Хореографічний жанр представлений танцювальним колективом “Шарм”.

А 02 грудня в с. Старосілля пройшли творчі звіти колективів художньої самодіяльності Хоробицького сільського будинку культури, Автуницького та Старосільського сільських клубів.

Невеличкий колектив художньої самодіяльності з Хоробич був представлений жіночим вокальним ансамблем у складі Олени Новик, Валентини Шалухи, Валентини Сучок та Алли Горбовець.  У їньому виконанні вдало прозвучали українські народні пісні.

Приємне враження на глядачів справили аматори художньої самодіяльності села Автуничі, адже  в концертній програмі взяв участь виключно дитячий колектив у складі Єлизавети та Вікторії Пасюк, Аліни Новик, Олексія Зозулі, Олександри та Маргарити Дрозд.

Аматори художньої самодіяльності Старосільського сільського клубу на розгляд глядачів представили сучасні українські пісні, художнє слово та театральний жанр. Концертні номери вдало доповнювалися  віршованими рядками. У виступі взяли участь жіночий ансамбль у складі Надії Заєць, Ірини Мемех, Олени Борсук, Ірини Дрозд, Надії Авдієнко та учасники дитячого ансамблю: Діана та Тетяна Хлебан, Аліна Клещ, Поліна Авдієнко, Ліза Хименко і соліст Денис Володій. 

Маємо надію, що з часом молоде покоління буде активно розвиватися  для збереження та  збагачення української національної культури.

За інформацією відділу культури та 

туризму райдержадміністрації

 

Творчі звіти проходять в атмосфері тепла, затишку та любові до пісні

 

25 листопада жителі села Ільмівка по засніженій дорозі поспішали до сільського клубу, щоб підтримати місцевих артистів та гостей з села Ваганичі.

 Колектив художньої самодіяльності з Ільмівки об’єднав сімох творчих, талановитих, молодих артистів: Світлану Грищенко, Марію Снопок, Наталію Григоренко, Ігоря Веркасова, Людмилу Євстратенко, Марію Гулак та Аліну Маляренко. Їхня програма була наповнена ніжними творами про матерів, влучним гумором, веселими сучасними українським піснями.

 Виступ аматорів Ваганицького сільського будинку культури вразив пристуніх своєю харизматичністю, щирістю та яскравими костюмами. Іхній виступ був представлений театралізованим концертом. Глядачі ніби побували на старовинному ярмарку, де почули запальні пісні і гумор у виконанні солісток жіночого ансамблю “Селянки-панянки” у складі Ольги Богачової, Лідії Каморної, Світлани Малицької, Надії Хіхлухо, Алли Бондаренко та Олени Болдиревої. Приємно, що серед самодіяльних артистів знайшлися і чоловіки: Сергій Хіхлухо, Сергій Бондаренко, Олександр Клименко  та Микола Ворона.

Невеличкий сільський клуб, маленька сцена і величезне бажання артистів відтворювати і зберігати національні традиції створили теплу і затишну атмосферу.

***

Села Городнянщини знову запалюють свої таланти

19 листопада 2018

У неділю, 18 листопада традиційно розпочались творчі звіти колективів художньої самодіяльності та окремих виконавців “Таланти твої, Городнянщино!”. У цьому році вони проходять під гаслом “Є мова – є нація. Є нація – є держава”. Першими відзвітували аматорські колективи сіл Великий Дирчин, Лашуки, Макишин і Куликівка.

Гостинно приймав гостей Івашківський сільський будинок культури. В залі було тепло не тільки від обігрівача, а і від щирого прийому глядачів, які своїми оплесками та посмішками підтримували артистів. Зі сцени лунали українські народні та сучасні пісні, художнє слово та гумор. Також був представлений театральний, хореографічний, фольклорний та інструментальний жанри.

Розкрили свої творчі здібності і порадували глядачів своїми виступами аматори з сіл Великий Дирчин та Лашуки:  фольклорний колектив у складі Марії та Анатолія Свириденків, Любові Будник, Галини Свириденко,  Марії Дворник; солісти Ольга Кравченко,  Володимир Сидоренко та Дарина Купа.

Артисти Макишинського сільського будинку культури приємно вразили своєю акторською грою та запальними піснями. Серед них солісти Людмила Подорван, Лідія Кірієнко, Вероніка Лашук,  Віталій Зозуля, Галина Шанойло. А також артисти театрального жанру та художнього читання Галина Кашпур, Ірина та Олександр Шанойло.

Майже весь колекив художньої самодіяльності Куликівського сільського клубу був представлений молодими виконавцями. Це  Артем і Андрій Лобода, Софія Авраменко, Поліна Аніщенко, Вікторія Мішок. А першою скрипкою всього колективу була неперевершена чарівна ведуча Світлана Лобода, за підтримки свого чоловіка Олександра, який виступив у ролі харизматичного соліста та організатора виступів.

Щиро дякуємо артистам за  любов до мистецтва, відродження української народної творчості , а глядачам – за щиру підтримку та увагу.

За інформацією відділу культури та туризму

райдержадміністрації

Архів новин