Городнянська РДА
АнонсиДовідка про стан та заходи щодо поліпшення боротьби зі злочинністю та корупцією в районі

Назад

 

 

 

Довідка

про стан та заходи щодо поліпшення боротьби зі злочинністю та корупцією в районі

На виконання вимог Закону України ,,Про боротьбу з корупцією” Указів Президента України від 09.02.2004 р. №175/2004 “Про систему заходів щодо усунення причин та умов, які сприяють злочинним проявам і корупції”, від 18.11.2005 р. №1615/2005 “Про першочергові заходи щодо детінізації економіки та протидії корупції”, від 11 вересня 2006 року ,,Про концепцію подолання корупції в Україні ,,На шляху до доброчесності” на період до 2010 року” та ,,Методичних рекомендацій для державних органів та органів місцевого самоврядування з питань протидії корупції”, затверджених наказом Головного управління державної служби України від 13.10.2005 р. №244 райдержадміністрацією та правоохоронними органами проводяться організаційні і практичні заходи.

 

З метою запобігання корупційним проявам з боку державних службовців щоквартально проводяться координаційні наради у голови райдержадміністрації з керівниками правоохоронних органів, де розглядаються актуальні питання профілактики корупційних дій та боротьби зі злочинністю.

На виконання вимог Закону України ,,Про прокуратуру”, ст.4 Закону України ,,Про боротьбу з корупцією”, антикорупційних ініціатив президента України прокуратурою Городнянського району упродовж 6 місяців 2008 року постійно вживалися заходи щодо виявлення та припинення фактів корупційних дій з боку державних службовців, службових осіб, наділених функціями представницької влади та службовців органів місцевого самоврядування. Активізована діяльність правоохоронних органів у зазначеному напрямку.

Як в минулому так і в поточному році працівниками прокуратури Городнянського району та Городнянським РВ УМВС України складено по 2 протоколи про здійснення адміністративного правопорушення, передбаченого Законом України ,,Про боротьбу з корупцією”.

Відповідно до постанов суду порушники були притягнути до адміністративної відповідальності, передбаченої Законом України ,,Про боротьбу з корупцією” у вигляді штрафу.

За втручанням прокуратури району вживаються заходи щодо усунення наслідків, що виникли в результаті вчинення корупційних дій. Опротестовано 3 незаконні постанови про притягнення до адміністративної відповідальності, що були внесені під час вчинення порушення, передбаченого п. ,,г” ч. 3 ст. 5 Закону України ,,Про боротьбу з корупцією”.

Стан виконання вищезазначеного та інших нормативних документів з питань боротьби з корупцією розглянуто на засіданні Колегії райдержадміністрації 30 серпня 2007 року, а також на нарадах з керівниками правоохоронних органів у голови райдержадміністрації.

Питання про стан виконання в районі Закону України «Про боротьбу з корупцією» було розглянуто на Колегії при голові райдержадміністрації 29 серпня 2008 року. Акцент робився на здійсненні комплексу заходів, спрямованих на протидію зловживанням державними службовцями та іншими посадовими особами з бюджетними коштами, нецільовим використанням видатків, на своєчасному виявленні злочинів, що пов`язані зі зловживаннями у сфері обігу землі та розпайованого майна і т.д.

Керівники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та правоохоронних органів попереджені про їх персональну відповідальність за забезпечення відкритості і прозорості у роботі. Виявлені факти порушень антикорупційного законодавства серед держслужбовців органів виконавчої влади та місцевого самоврядування знаходять відображення на шпальтах районної газети ,,Новини Городнянщини” та у передачах радіомовлення. Робота по реалізації вимог антикорупційного законодавства у межах району продовжується.

Назад18 Вересня 2018 12:15

Інформацію про події в районі отримую з: