Городнянська РДА
Анонси
Назад

У Городні відзначили річницю перемоги

8-9 травня громада Городнянщини вшановувала світлу пам’ять борців за свободу й незалежність та відзначала 72-у річницю перемоги над нацизмом в Другій світовій війні.

У День пам’яті та примирення в Свято-Миколаївській церкві за участю керівництва району та громадськості відбулася поминальна панахида. Голови райдержадміністрації та міської ради Світлани Ященко й Андрій Богдан та заступник голови районної ради Григорій Примак поклали квіти до могил захисників Вітчизни, пам’ятників та пам’яток Другої світової війни.

З нагоди Дня Перемоги біля Братської могили радянських воїнів та пам’ятного знаку воїнам-землякам відбувся урочистий мітинг, присвячений 72-й річниці перемоги над нацизмом.

«Історичну пам'ять про подвиг наших співвітчизників ми зобов’язані свято берегти в наших серцях. Спільна мета збереження миру та спокою повинна бути рушійною силою об’єднання навколо ідеї державності. Хочеться вірити що і сьогодні Україна зможе вистояти та лишитися вірною тим, хто віками боронив її від ворога, жертвуючи життям», - наголосила у своїй промові Світлана Ященко.

Із вітальним словом до ветеранів та присутніх також звернувся міський голова Андрій Богдан, учасник бойових дій, військовий комісар району Петро Буйний, слова вдячності ветеранам лунали від учня Максима Зубенка.

Святкування продовжилось концертом в районному будинку культури.

Художнє дійство розпочалося хореографічною композицією “Живи, Україно” та врученням караваїв рідним загиблих в зоні АТО.

Свою майстерність показали Вихвостівський народний аматорський хор, народна аматорська хорова капела, народний вокальний ансамбль “Забава“ , народний ансамбль танцю “Веселка”, зразковий ансамбль бального танцю “Олена”, танцювальний колектив “Цауберзайтен” районного будинку культури, вокальний ансамбль “Селянки-панянки” Ваганицького сільського будинку культури, дуети у складі Є.Ніколаєнко та Т.Агаркової, Р.Радченко та Я.Салтанової.

Теплими оплесками супроводжувались виступи солістів Юрія Помилого, Катерини Смаль, Тетяни Скрипко, Тетяни Дельфас, Марії Сомборської.

Не залишили байдужими глядачів художні колективи вихованців та викладачів школи мистецтв : вокального ансамблю “Райдужні нотки”, ансамблю баяністів та акордеоністів, дуету флейт у складі А.Світличної та А.Нужної, ансамблю духових інструментів та ансамблю викладачів “Інтермецо”.

Затамувавши подих, присутні подивились відео про героїв-земляків, які загинули, захищаючи незалежність України та послухали вірш І.Сірої “Балада про солдата”, у виконанні автора.

У фіналі заходу учасники художньої самодіяльності подарували глядачам квіти.

За інформацією прес-служби райдержадміністрації

НазадІнформацію про події в районі отримую з: