Городнянська РДА
Анонси
Назад

31 річниця Чорнобильської трагедії

З нагоди тридцять першої річниці пам’яті Чорнобильської трагедії біля меморіалу жертвам цієї техногенної катастрофи організовано зібрались ліквідатори, їхні родичі, родини постраждалих від наслідків аварії, представники влади і громадськості.

Традиційний молебень відправив отець Мирон. Присутні поклали квіти до пам’ятника і вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Після цього у малому залі районного будинку культури відбулись урочисті збори.

Із вітальним словом до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Світлана Ященко та голова районної організації «Союз Чорнобиль України» Ольга Смаль.

Для присутніх юні артисти організували показ концертної програми з побажаннями добра, миру і довголіття. Вони щиро дякували ліквідаторам за те, що захистили собою від променевої біди не тільки Україну, а й усе людство. До привітань приєднався знаний митець, заслужений артист України Анатолій Кобзар, який подарував учасникам урочистостей кілька свої пісень.

З року у рік все гостріше відчувається біль від Чорнобильської катастрофи, бо з плином часу все більше життів забирає підступна радіація. Незважаючи на хвороби, фізичний та душевний біль, ці стійкі мужні люди двічі на рік збираються своїм загалом і пригадують разом із нами те, про що забувати не маємо права.

За матеріалами П.Дубровського

НазадІнформацію про події в районі отримую з: