Городнянська РДА
АнонсиНазад

Бібліотечний перфоманс «Пісенні візерунки»

У Городнянській центральній бібліотеці 6 квітня відбувся семінар бібліотечних працівників району. Сільським бібліотекарям були представлені презентації: «Складові успіху: професіоналізм та креативність», «Імідж сучасної бібліотеки в інформаційному суспільстві» та «Бібліографія – як засіб освоєння інформаційного простору».

В рамках семінару центральною бібліотекою було проведено цікавий захід – бібліотечний перфоманс «Пісенні візерунки». Метою заходу було розкриття пісенних талантів бібліотечних працівників, а родзинкою стало те, що на сцену вийшли порадувати гарним настроєм присутніх не тільки бібліотекарі, а й члени їх родин.

Бібліотекарі району та гості зустрічі були приємно вражені талановитим співом: Н. Ткаченко, А. Горбовець, І. Сірої та її свекрухи Н. Білої, Н. Мартиненко, С. Карпенко, Л. Руденок та її чоловіка С. Руденка, О. Мельник, Т. Сокоренко та Т. Мурач. Серед пісень були і авторські на слова і музику Ірини Сірої. Директор ЦБС Л. Детина представила видану бібліотекою книгу Ірини Михайлівни «Поезія натхнення» та прочитала вірші із цієї збірки. Ведучими бібліотечного перфомансу були Т. Желіба та друг і пошановувач бібліотеки В. Сіроух.

Зазвичай такі заходи не просто подобаються, вони зближують і згуртовують членів колективу. По закінченню всі дійшли висновку, що бібліотечна родина Городнянщини ще має безліч можливостей для відкриття нових талантів.

За поданням відділу культури і туризму райдержадміністрації

Назад25 Квітня 2017 12:27
15 Березня 2017 11:38

Інформацію про події в районі отримую з: