Городнянська РДА
АнонсиНазад

Заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко та голова райдержадміністрації Світлана Ященко зустрілися із родинами, що потребують додаткової уваги

Сьогодні 28 лютого з робочим візитом до району прибув заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко. Спільно із головою райдержадміністрації Світланою Ященко вони зустрілися із багатодітними родинами Зеленої, Меркун, Олійник, Гмирко, Савенко та сім’ями Мешок і Сергієнко, які втратили своїх рідних в зоні АТО.

Актуальні питання, що хвилюють багатодітні родини, переважно мають побутовий характер. Це розширення житлової площі, покращення умов проживання, здійснення ремонту. Тому у рамках реалізації обласної Програми підтримки сім'ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми багатодітним сім’ям було передано двоярусні ліжка, сертифікати на побутову техніку, солодощі.

Заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко особисто поспілкувався із дружиною загиблого Олександра Мешка та сестрою Ігоря Сергієнка, запевнивши, що влада районного та обласного рівнів використовує всі можливості надання допомоги потерпілим.

Голова райдержадміністрації Світлана Ященко дала доручення відповідним структурним підрозділам райдержадміністрації щодо оперативного розгляду звернень та вирішення порушених клопотань за підсумками зустрічі.

За інформацією прес-служби райдержадміністрації

Назад31 Січня 2018 08:59
25 Січня 2018 10:39
15 Січня 2018 15:21
21 Грудня 2017 09:52
24 Жовтня 2017 11:42
25 Вересня 2017 15:28

Інформацію про події в районі отримую з: