Городнянська РДА
АнонсиНазад

На засіданні Колегії райдержадміністрації обговорено виконання Програми соціально-економічного розвитку району за підсумками 2016 року

На розширеному засіданні Колегії райдержадміністрації обговорено підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку району за 2016 рік. Засідання провела голова райдержадміністрації Світлана Ященко.

За підсумками розгляду виконання Програми головою райдержадміністрації видано відповідні розпорядчі документи.

З метою утримання стабільної економічної ситуації господарського комплексу району, виконання запланованих показників, недопущення погіршення умов життєдіяльності населення з урахуванням обговорення питання виконання Програми соціально-економічного розвитку та бюджету району за 2016 рік на засіданні Колегії райдержадміністрації заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, організацій, установ, підприємств разом з органами місцевого самоврядування доручено в подальшому роботу в межах наданих повноважень спрямувати на забезпечення безумовного виконання показників Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік.

Відділу економіки райдержадміністрації, виходячи із річних завдань Програми соціально-економічного розвитку району, в тижневий термін визначити індикативні темпи роботи промислового комплексу у розрізі підприємств на 2017 рік та продовжити контроль за ефективністю використання бюджетних коштів, застосування розпорядниками коштів районного бюджету системи електронних торгів PROZZORO.

З метою недопущення виникнення заборгованості по заробітній платі, енергоносіям суб’єктам своєчасно залучати на договірних умовах кошти єдиного казначейського рахунку.

Продовжити проведення оптимізації мережі, штатів та контингентів бюджетних установ з метою приведення видатків на їх утримання у відповідності до бюджетних призначень.

За інформацією прес-служби райдержадміністрації

Назад31 Січня 2018 08:59
25 Січня 2018 10:39
15 Січня 2018 15:21
21 Грудня 2017 09:52
24 Жовтня 2017 11:42
25 Вересня 2017 15:28

Інформацію про події в районі отримую з: