24 січня 2018

Городнянський районний територіальний центр комплектування 

та соціальної підтримки 

 

15100, м. Городня, вул. Чернігівська, 40

 

тел. (04645) 2-17-80

 

Військовий комісар: Довгий Олег Олександрович 

Новини 

 

Для бажаючих вступити на військову службу!

28.01.2020 

До відома вступників до вищих навчальних закладів!

Вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи закладів вищої освіти (далі - ВВНЗ та ВНП ЗВО) здійснюють підготовку громадян на посади осіб офіцерського складу для проходження військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до законів України.

Підготовку для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського (старшинського) складу здійснюють військові коледжі сержантського (старшинського) складу ВВНЗ.

На навчання приймають осіб, які здобули повну загальну середню освіту з числа цивільної молоді, випускників військових (військово- морських) ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців військової служби за контрактом.

Випускники військових коледжів сержантського (старшинського) складу отримують військову освіту та диплом державного зразка освітньо- кваліфікаційного рівня - молодший спеціаліст”. Термін навчання 2,5 роки.

Випускники ВВНЗ та ВНП ЗВО отримують вищу освіту освітнього ступеню “бакалавра” (“магістра”) та відповідну військово-професійну кваліфікацію. Термін підготовки на посади офіцерів командного складу - 4 роки, офіцерів інженерного, гуманітарного, юридичного та адміністративного складу - 5...5,5 років.