Городнянська РДА
АнонсиНазад

Епізоотична ситуація в районі контрольована

Сьогодні 21 лютого заступник голови райдержадміністрації Тетяна Захарченко провела засідання районної державної протиепізоотичної комісії.

Про стан епізоотичної ситуації по захворюваності на африканську чуму у свиней та сказу домашніх тварин інформувала в.о. начальника Держпродспоживслужби Ольга Малицька.

Факт виникнення захворюваності на африканську чуму зафіксовано в ТОВ «Світанок», м. Бобровиця, причиною спалаху стало грубе порушення власником норм утримання тварин.

На території Городнянського району подібних випадків не зафіксовано, проте загалом епізоотична ситуація щодо сказу тварин на підвідомчій території лишається складною.

Рішення комісії за підсумками засідання передбачає вжиття невідкладних заходів щодо безумовного виконання Комплексного плану оперативних спільних дій у разі виникнення підозри в захворюваності тварин та проведення заходів профілактики захворюваності.

Також будуть сформовані спільні мобільні групи для посилення ветеринарно-санітарного контролю та нагляду під час переміщення тварин і харчових продуктів тваринного походження, які контролюватимуть виконання затвердженого плану заходів.

За інформацією прес-служби райдержадміністрації

Назад04 Серпня 2017 09:38
15 Березня 2017 11:38

Інформацію про події в районі отримую з: