Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old

29 серпня 2017

 Городнянська районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості

Адреса: Чернігівска область, м. Городня, вул. Волковича, 24-д

Телефон: (4645) 2-15-19; (4645) 2-12-02; (4645) 2-48-88; (4645) 2-12-75; (4645) 2-11-45;
Emailcz2553@ukr.net

Директор: Неврова Інна Юріївна

Офіційний веб-сайт 

***

Городнянська районна філія інформує

Якщо у Вас існує потреба у:

• виборі (зміні) професії;

• виборі майбутнього напряму професійного навчання;

• визначенні схильності до підприємницької діяльності

• оцінці власних здібностей та навичок (Soft Skills);

• саморозвитку,

скористайтеся Платформою Державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри.

Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри створена з метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі. Зареєстрованому користувачу надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості, продіагностувати власні схильності, здібності, краще зрозуміти свої професійні інтереси. Наразі Платформа містить 11 тестів, рекомендованих для самостійного проходження (сайт http://profi.dcz.gov.ua).

За більш детальною інформацією звертайтесь  за адресою: м. Городня, вул.. Волковича, 24д, тел. 2-12-02, 2-35-10

01.04.2019 

Обери професію-обери майбутнє

27 березня в рамках проекту «Обери професію-обери майбутнє» в Городянській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості було проведено Профіквест для учнів Городнянської районної гімназії.

Профорієнтаційний тематичний захід «ПрофіКвест: Пізнай світ професій!» проводиться з метою ознайомлення учнів загальноосвітніх навчальних закладів зі світом професій. Форма проведення – тематична гра, яка передбачає самостійне виконання завчасно підготовлених завдань.

За умовою гри учні мають послідовно виконати завдання, які пов’язані одне з одним.

Під час заходу діти знайомляться з «Путівником професій», актуальними вакансіями, рівнем заробітної плати в районі, проходять профорієнтаційне тестування.

Усі учасники отримують заохочувальні призи.

Запрошуємо учнів 7-10 класів до профорієнтаційної тематичної гри «ПрофіКвест: Пізнай світ професій!»

 

 

19.03.2019 

Збережемо традиції предків

У лютому в приміщенні Городнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості в рамках культурно-просвітницького проекту «Збережемо традиції предків» був проведений практичний семінар з питань відродження традиційних народних ремесел «Що може жінка». На ньому безробітні дізнались про те, що лозоплетіння – одне з найдавніших ремесел в Україні. Народне мистецтво плетіння характеризується вивіреністю, чіткістю і бездоганною досконалістю. Це результат багатьох поколінь, художня традиція, що увібрала в себе досвід минулого. Плетені вироби з лози належали до предметів першої необхідності. Це ремесло забезпечувало потреби повсякденного життя багатьох поколінь. Традиційне плетіння охоплює широку сферу предметів від елементів будівництва, меблів до дрібних виробів та іграшок. Досвід і практика показали, що інтерес до виробів з лози і попит на них з кожним роком зростає.

На семінарі власним творчим досвідом та майстерністю з безробітними поділилась Вучкан Тетяна Петрівна жителька с. Хрипівка Городнянського району - майстриня з виготовлення виробів з лози. На майстер-класі жінки дізналися що лозоплетіння  - процес тривалий та кропіткий, але дуже цікавий. За допомогою лози можна виготовити кошики, хлібниці, підставки під вазони, табуретки, стільці, столики та інше. Головне, щоб було натхнення, терплячість та художній смак. Вироби легкі, зручні і досить міцні. Також жінки дізналися про техніку, матеріали  та обладнання при виготовленні  лозових виробів. Спробували зробити  перші кроки в даній справі.

Отже, виготовлення виробів з лози може перетворитися на захопливе та прибуткове заняття для членів всієї родини та стати початком розвитку власної справи.