Городнянська РДА
Анонси


Управління державної казначейської служби України

Назад

Управління державної казначейської служби України у Городнянському районі Чернігівської області

15100, м. Городня, вул. Радянська, 57, тел. 2-10-90

Начальник Денисенко Наталія Олександрівна

***

Дорожня карта підключення до системи дистанційного обслуговування

казначейської служби України у Городнянському районі

***************************************************************

З метою гідного відзначення 25-ї річниці проголошення незалежності України та відповідно до Плану заходів з підготовки та відзначення Державною казначейською службою України Дня державного прапора України та 25-ї річниці незалежності України, в управлінні Державної казначейської служби України у Городнянському районі Чернігівської області 08.08.2016 року було проведено конкурс дитячого малюнку, присвячений 25-й річниці Незалежності України.

В конкурсі взяли участь діти працівників Управління. В своїх роботах діти відобразили власне бачення символів незалежної України.

Переможцем конкурсу визначено малюнок Пінчук Анни “Моя чарівна Україна”.

Малюнок переможець

За матеріалами Управління державної

казначейської служби України у Городнянському районі

***************************************************************

Управління Державної казначейської служби України у Городнянському районі Чернігівської області доводить до відома розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, що з 01.07.2016 року набирає чинності наказ Міністерства фінансів України від 02.06.2016р. № 523 “Про внесення змін до Порядку складання фінансової, бюджетної та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів” (далі-Порядок), зареєстрований в Міністерстві юстиції України13.06.2016р. За № 847/28977.

Відповідно до змін, внесених до підпункту а) підпункту 2.6.2 Порядку: Місячна бюджетна звітність подається до органів Казначейства за формами (додатки 5 — 7, 9-11), визначеними абзацами третім-п’ятим, сьомим-дев’ятим підпункту 2.1.2 пункту 2.1. цієї глави.

Підпункт б) підпункту 2.6.2 Порядку доповнено новим абзацем наступного змісту: Довідка про використання кредитів (позик) від іноземних держав, банків і міжнародних фінансових організацій для реалізації інвестиційних проектів (Додаток 12) подається розпорядниками нижчого рівня до розпорядників вищого рівня та головними розпорядниками бюджетних коштів до Казначейства України у складі зведеної квартальної та річної фінансової і бюджетної звітності головних розпорядників бюджетних коштів.

Пункт 3.4 доповнено новим абзацом щодо окремого складання “Звіту про надходження та використання коштів загального фонду”(форма № 2д, № 2м) (додаток 4) та пункт 3.5 доповнено новим абзацом щодо окремого складання “Звіту про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду” (форма № 4-3д, № 4-3м) (додаток 7) у разі наявності залишків коштів на на особових рахунках головних розпорядників місцевих бюджетів та розпорядників коштів місцевих бюджетів нижчого рівня, що мають свою мережу.

Крім того, було суттєво змінено додаток 11 до цього Порядку — Звіт про заборгованість за окремими програмами ( форма № 7д.1, № 7м.1) та Додаток 12 - Довідка про використання кредитів (позик) від іноземних держав, банків і міжнародних фінансових організацій для реалізації інвестиційних проектів.

Додаток 11- Звіт про заборгованість за окремими програмами (форма № 7д.1, № 7м.1) — на 1 арк.;

Додаток 12 - Довідка про використання кредитів (позик) від іноземних держав, банків і міжнародних фінансових організацій для реалізації інвестиційних проектів — на 1 арк.

За матеріалами Управління державної

казначейської служби України у Городнянському районі

***************************************************************

Функціонування телефонної «гарячої лінії»

в Управлінні Державної казначейської служби України

у Городнянському районі Чернігівській області.

З метою підтримання прямого зв’язку Управління Державної казначейської служби України у Городнянському районі Чернігівській області (далі-Управління) з громадянами, невідкладного реагування на проблеми громадян, практичної реалізації інформаційної політики Управління, дотримання антикорупційного законодавства та запобігання і протидії корупції, в Управлінні створено телефонну «гарячу лінію».

Основними завданнями «гарячої лінії» є:

- надання роз’яснень з питань, що виникають у громадян, які пов’язані з діяльністю Управління;

- забезпечення зв'язків з центральними та місцевими органами виконавчої влади та з громадськістю;

- недопущення та запобігання корупційних діянь працівниками Управління.

Прийом та реєстрація звернень на «гарячу лінію» здійснюється згідно з законодавством України та вимогами організаційно – розпорядчих документів Управління.

«Гаряча лінія» працює в оперативному режимі. Дзвінки приймаються згідно з графіком роботи телефонної «гарячої лінії» Управління.

Працівник, відповідальний за прийом та реєстрацію повідомлень забезпечує реєстрацію звернення в картці звернень, в якій зазначається наступна контактна інформація: ім’я та прізвище заявника, назва організації, дата, зміст повідомлення, контактні телефони, поштова чи електронна адреса заявника, тощо.

Звернення, отримані на «Гарячу лінію» Управління, після розгляду начальником Управління передаються до відповідного структурного підрозділу Управління для підготовки відповіді заявнику. Терміни опрацювання звернень визначені Законом України «Про звернення громадян».

<

Графік роботи телефонної «гарячої лінії» за номером: (04645) 2-13-64

День тижняЧас
Понеділок-четвер9.00 – 13.00, 13.45 – 18.00
П’ятниця9.00 – 13.00, 13.45 - 16.45

За матеріалами Управління державної

казначейської служби України у Городнянському районі

***************************************************************

Управління Державної казначейської служби України у Городнянському районі Чернігівської області доводить до відома розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, що 29.04.2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 25.03.2016р. № 387, яким внесено зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов”язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України та до Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами.

Відповідно до змін, внесених до Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами,було суттєво змінено додаток 34 до цього Порядку - Заявка на видачу готівки викладена в новій редакції.

Також 29.04.2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 18.03.2016р. № 370, яким внесено зміни до Порядку казначейського обслуговування небюджетних рахунків клієнтів щодо застосування системи дистанційного обслуговування “Клієнт казначейства-Казначейство”.

10.05.2016 року набуває чинності наказ Міністерства фінансів України від 28.03.2016 року № 394 “Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку”, відповідно до якого змінилася вартість необоротних активів.

Додаток 1- Наказ Міністерства фінансів України від 28.03.2016 № 394.

Додаток 2 - Заявка на видачу готівки.

Наказ Міністерства фінансів України від 28.03.2016 № 394

Заявка на видачу готівки

За матеріалами Управління державної

казначейської служби України у Городнянському районі

***************************************************************

Назад05 Квітня 2017 16:10
03 Квітня 2017 09:52
15 Березня 2017 11:38

Інформацію про події в районі отримую з: