Назад

Молодіжне наметове містечко «ТАМ» – Територія активної молоді»

З 30 червня - 2 липня 2016 року в рамках відзначення Дня молоді було проведено Молодіжне наметове містечко «ТАМ» – Територія активної молоді» на території водноспортивної бази в м. Чернігів, лівий берег річки Десна.

Програма заходу передбачала: проведення регіонального етапу Міжнародної програми «Студентська республіка», військово-спортивні ігри, Молодіжний музичний фестиваль, фестиваль фарб, Театралізоване дійство Івана Купала, програма Творчих візитівок команд КВК, спортивно-змагальну програму, конкурсні програми.

Від Городнянського району взяла участь молодіжна делегація з 4 чоловік. Команда взяла участь у змаганнях на «Драконах», з перетягування канату, волейболу, військово-спортивній грі «Ажіотаж».

Гарно виступили Городнянці в змаганнях з волейболу посівши почесне ІІІ місце, особливо відмітились Владислав Беребера та В*ячеслав Чугай.

Під час концертної програми всіх учасників фестивалю вразило чудове виконання патріотичних пісень про Україну Василем Мачачею, якого під час закриття фестивалю публіка викликала «на біс».

Під час підведення підсумків фестивалю делегація Городнянського району зайняла VІІ місце в загальному заліку з 23 команд. Всі учасники делегації нагородженні почесними грамотами та подяками обласного осередку НОК України та Департаменту сім*ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

За інформацією сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації

*****************************************************************************

Пройшла обласна літня Спартакіада серед державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування Чернігівщини

20 червня на центральному стадіоні імені Юрія Гагаріна ДП «Олімпійського навчально-спортивного центру «Чернігів» пройшло урочисте відкриття XIV обласної літньої Спартакіади серед державних службовців обласної, районних адміністрацій та працівників органів місцевого самоврядування Чернігівщини і Олімпійського дня.

Відповідно до програми Спартакіади спортивні змагання пройшли з міні-футболу, волейболу, шахів, шашок, настільного тенісу та перетягування канату.

Команду Городнянського району очолювала голова райдержадміністрації Світлана Ященко. В загальному заліку Городнянський район зайняв ІХ місце.

Відбувся щорічний обласний фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини»

У рамках виконання Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення ґендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2016 року та відзначення Міжнародного дня сім’ї Департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації спільно з Чернігівською обласною громадською організацією Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» 4 червня 2015 року відбувся щорічний обласний фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини», спрямований на популяризацію цінностей багатодітної української родини, створення умов для всебічного розвитку дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Від Городнянщини взяли участь переможці районного конкурсу Потькало Тетяна та Бистревська Катерина в номінації – «Музичне виконання».

За результатами обласного конкурсу Бистревська Катерина в номінації «Музичне виконання» стала лауреаткою зайнявши ІІІ місце.

25 березня заступник голови райдержадміністрації Олександр Верхуша провів нараду з підготовки закладів оздоровлення та відпочинку району до роботи влітку 2015 року. На нараду були запрошені представники відповідних служб району.

На нараді заступник голови райдержадміністрації Олександр Верхуша заслухав відповідні служби. Також розглянулись проблемні питання з підготовки та проведення оздоровчої компанії влітку 2015 року. Відповідними службами району надані плани заходів відділу освіти райдержадміністрації, щодо усунення недоліків під час підготовки та роботи закладів оздоровлення та відпочинку району. Особлива увага приділялась вирішенню проблемних питань в СДЗОВ «Полісяночка».

За результатами наради прийняті відповідні рішення.

З 27 лютого по 02 березня в м. Києві відбувся Чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків 1997-99 р.н., в яких взяли участь вихованці тренера Є.В. Шабовти з Тупичівського підліткового клубу «Сучасник» О. Шабота та О. Овчар.

На змаганнях були представники із 17 областей України.

В ваговій категорії до 70 кг. Олександр Овчар зайняв 4 місце з результатом 181 підйом. В ваговій категорії до 75 кг. Олександр Шабовта зайняв І місце з результатом 188 підйомів, і став чемпіоном України, здобувши путівку представляти Україну на Чемпіонаті світу в Німеччині з 20 по 25 травня 2015 року.

Участь спортсменів відбулась завдяки підтримки Народного депутата України Анатолія Євлахова, приватного підприємця Олексія Покормяхо та райдержадміністрації.

Перемагає сильніший

15 лютого 2015 року відбулися фінальні змагання Чемпіонату району з міні-футболу, присвяченого 26 річниці виведення Радянських військ з Афганістану.

В результаті гострої боротьби І місце зайняла команда з с. Володимирівка, на ІІ - «Ветеран» і на ІІІ команда «Олімп» з вихованців Городнянської обласної школи-інтернат І-ІІІ ст. для дітей-сиріт.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами від райдержадміністрації, перехідним кубком та грошовими преміями від районної спілки «Воїнів-Афганців», які вручили учасники бойових дій в Афганістані О.Самодід та М.Посохов.

В цей день в м. Городня відбулася гра Чемпіонату області з волейболу за вихід до фіналу (нагадуємо, що команда Городнянського району зайняла І місце в групі «В»). Нажаль наші волейболісти поступилися з рахунком 0:3 (по партіях 18-25, 21-25,23-25) команді «Ветеран-1» з м. Чернігова.

Перемагає досвід

Завершився фінал Кубку району з волейболу. Нагадаємо, що в турнірі приймало участь шість команд, які були розділені на дві групи.

До фіналу вийшли команди: «Ветеран» (ветерани волейболу), «Тренерів» (тренери ДЮСШ), «Молодість» (молодь району) та команда с. Тупичів. В фіналі зустрілись команди «Ветеран» та «Молодь». В результаті запеклої боротьби, з рахунком 2:0 перемогли «Ветерани». На третьому місці - команда «Тренерів» на четвертому команда с. Тупичів.

Команда-переможець отримала перехідний кубок, а учасники та призери змагань медалі та грамоти. Нагородження відбулося за підтримки райдержадміністрації.