Городнянська РДА
АнонсиНовини

Назад

09.02.2017

09 лютого п.р. пройшов семінар - навчання з секретарями сільських та міської рад, до порядку денного якого включено питання:

1. Складання номенклатури та формування справ.

2. Проведення експертизи цінності документів та оформлення її результатів.

В ході свого виступу начальник архівного відділу райдержадміністрації зазначила основні вимоги до складання номенклатури справ, порядок оформлення та формулювання заголовків справ, наголосила на основні правила, яких слід дотримуватись під час формування справ.

Розкрила тему проведення експертизи цінності документів та оформлення її результатів, показала примірники протоколів засідання експертної комісії та зазначила недоліки, які допускають в свої роботі секретарі експертних комісій.

Звернула увагу присутніх на використання в свої роботі Правил організації діловодства та архівного зберігання у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 № 1000/5.

********************************

До святкуванн 73 річниці визволення Городнянщини від нацистських загарбників в архівному відділі райдержадміністрації підготовлена виставка архівних документів, фотоматеріалів, публікацій в пресі, спогадів про Велику Вітчизняну війну.

********************************

14 квітня 2016 року начальник архівного відділу взяла участь у семінарі з секретарями органів місцевого самоврядування та висвітлила питання:

1. Систематизація та зберігання документів у діловодстві.

2. Вимоги до оформлення справ, що підлягають архівному зберіганню.

Виступаюча зазначила, що порядок роботи з документами від їх створення в діловодстві до передавання на постійне зберігання до архівного відділу райдержадміністрації визначено Правилами організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затвердженими Наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 № 1000/5.

Наприкінці виступу начальник архівного відділу райдержадміністрації відповіла на поставлені питання запрошених.

********************************

12 січня 2016 року відбулося засідання експертної комісії архівного відділу Городнянської районної державної адміністрації. До порядку денного було внесено наступні питання:

1. Розгляд номенклатури справ установ Городнянського району на 2016 рік:

1.1 Городнянського районного суду Чернігівської області;

1.2 Городнянського районного управління юстиції Чернігівської області;

1.3 Відділу Держгеокадастру у Городнянському районі Чернігівської області;

1.4 Управління Пенсійного фонду у Городнянському районіЧернігівської області.

2. Розгляд документів по упорядкуванню відділу статистики у Городнянському районі за 2009-2014 роки.

3. Розгляд Положення про архівний підрозділ (архів), положення про ЕК та Інструкцію з діловодства відділу Держгеокадастру в Городнянському районі.

4. Розгляд Положення про експертну комісію управління Пенсійного фонду в Городнянському районі Чернігівської області.

5. Розгляд плану роботи ЕК архівного відділу Городнянської райдержадміністрації на 2016 рік.

********************************

11 листопада 2015 року відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу районної державної адміністрації. На засіданні були розглянуті питання:

Розгляд документів по упорядкуванню установ Городнянського району:

1.1 Бутівської сільської ради;

1.2 Вихвостівської сільської ради;

1.3 Городнянської районної ради;

1.4 Мощенської сільської ради;

1.5 Андріївської сільської ради.

2. Розгляд документів по упорядкуванню Городнянського районного архітектурно-планувального бюро, установи, в діяльності якої не створюються документи НАФ, в зв’язку з ліквідацією.

За результатами розгляду питань оформлено протокол засідання експертної комісії архівного відділу райдержадміністрації від 04.11.2015 № 11.

Після офіційного оприлюднення результатів місцевих виборів про вибори депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів архівний відділ Городнянської районної державної адміністрації проводить роботу щодо приймання виборчої та іншої документації від виборчих комісій на зберігання.

********************************

16 вересня 2015 року під час проведення наради з головами територіальних виборчих комісій Городнянського району начальником архівного відділу районної державної адміністрації було доведено до їх відома інформацію про формування та порядок передачі виборчої та іншої документації територіальних виборчих комісій з місцевих виборів на зберігання до архівного відділу райдержадміністрації.

********************************

07 вересня 2015 року відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу районної державної адміністрації. На засіданні були розглянуті питання по упорядкуванню документації установ Городнянського району:

- Солонівської сільської ради;

- Моложавської сільської ради;

- Городнянської міської ради;

- Державної податкової інспекції у Городнянському районі Головного управління ДФС у Чернігівській області;

- Городнянського районного суду Чернігівської області.

Розглянуто та схвалено Положення про експертні комісії Городнянської міської ради та Моложавської сільської ради в новій редакції.

За результатами розгляду питань оформлено протокол засідання експертної комісії архівного відділу райдержадміністрації від 07.08.2015 № 8.

********************************

27 квітня п.р. відбулось засідання експертної комісії архівного відділу районної державної адміністрації, до порядку денного якого були включені питання:

1. Розгляд списків джерел комплектування та інших юридичних і фізичних осіб, що перебувають у зоні комплектування архівного відділу Городнянської районної державної адміністрації.

2. Розгляд документів по упорядкуванню управління агропромислового розвитку Городнянської районної державної адміністрації.

3. Розгляд документів по упорядкуванню управління Державної казначейської служби України у Городнянському районі Чернігівської області.

За результатами розгляду питань складено протокол засідання експертної комісії архівного відділу райдержадміністрації від 27.04.2015 № 4.

********************************

23 квітня п.р. в райдержадміністрації відбувся семінар за участю секретарів сільських і міської рад, відповідальних за діловодство та ведення архівної справи працівників установ, організацій та підприємств району. Перед присутніми виступила начальник архівного відділу райдержадміністрації з питань:

- складання номенклатури та формування справ;

- складання описів справ постійного, тривалого та з кадрових питань.

Після доповіді виступаючої пройшла конструктивна бесіда з присутніми, в ході якої висловлені пропозиції щодо покращення роботи з даних напрямків у виконкомах сільських та міської рад, в установах, організаціях району.

********************************

10 квітня поточного року відбулось засідання експертної комісії архівного відділу районної державної адміністрації, до порядку денного якого були включені питання:

1. Розгляд номенклатури справ відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Городнянському районі Чернігівської області на 2015 рік.

2. Розгляд документів по упорядкуванню Городнянської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ст. Чернігівського обласного управління освіти і науки, Городнянської районної спілки споживчих товариств.

3. Розгляд положення про архівний підрозділ (архів) та положення про експертну комісію центральної районної лікарні в новій редакції.

За результатами розгляду питань складено протокол засідання експертної комісії архівного відділу райдержадміністрації від 10.04.2015 № 3.

********************************

16 лютого п.р. начальник архівного відділу райдержадміністрації взяла участь у засіданні організаційного комітету, який створений на виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 13 лютого 2015 року № 41 «Про увічнення пам’яті жителів району, які загинули у боротьбі за незалежність, державний суверенітет та територіальну цілісність України».

Під час засідання обговорювалось питання виконання районного заходу із увічнення пам’яті жителів району, які загинули у боротьбі за незалежність, державний суверенітет та територіальну цілісність України на 2015 – 2016 роки.

********************************

16 лютого п.р. відбулось засідання експертної комісії архівного відділу районної державної адміністрації, до порядку денного якого були включені питання:

1. Розгляд номенклатури справ установ Городнянського району на 2015 рік.

2. Розгляд документів по упорядкуванню документації Пекуріської сільської виборчої комісії.

За результатами засідання складено протокол № 2 від 16.02.2015 р.

********************************

18 лютого керівники архівного відділу районної державної адміністрації та Трудового архіву Городнянської районної ради взяли участь у засіданні Колегії Державного архіву Чернігівської області та семінару з питань архівної справи.

********************************

20.01.2015 року відбулось засідання експертної комісії архівного відділу райдержадміністрації, до порядку денного якого включено питання:

1. Про розгляд номенклатури справ установ Городнянського району на 2015 рік;

2. Про упорядкування документів ДП «Городнянський лісгосп» Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, Дроздовицької сільської ради;

3. Про розгляд акту для знищення документів ясла-садка № 1, установи, в діяльності якої не створюються документи Національного архівного фонду;

4. Розгляд плану роботи ЕК архівного відділу Городнянської райдержадміністрації на 2015 рік.

 

 

22.01.2015 року начальник архівного відділу райдержадміністрації взяла участь у заходах, приурочених Дню Соборності.

Разом з тим, в архівному відділі виставлена тематична підбірка архівних документів та фотодокументів, присвячених знаковим подіям і визначним постатям Української революції 1917-1921 років, історії Української Народної Республіки і Західно - Української Народної Республіки.

НазадІнформацію про події в районі отримую з: