<<<1 - 11 з 2613>>>


23 Квітня 2018 11:20актуально

Городнянщина за "Чисте довкілля"

Уже традиційно навесні в області проводиться акція «За чисте довкілля». В належний санітарний стан приводяться прибудинкові території, парки, сквери, дитячі та спортивні майданчики. Ліквідовуються несанкціоновані сміттєзвалища, прибираються ділянки вздовж доріг у межах населених пунктів тощо. Крім того, висаджуються дерева, кущі та закладаються газони і квітники.

20 Квітня 2018 10:24актуально

Глава Уряду: Ми відновлюємо дороги, які не будувалися десятиліттями

Масштабна програма відновлення доріг в Україні, яка стартувала 2 роки тому, передбачає будівництво нових автошляхів, а також відновлення доріг, які були побудовані десятки років тому і з тих пір не ремонтувалися. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування з регіональними ЗМІ.

Він підкреслив, що ямковий ремонт, який сьогодні широко ведеться на дорогах, – це не оновлення збудованих рік тому доріг. Нові дороги, в більшості, «перезимували» достойно, запевнив Глава Уряду.

«Якщо ви їдете по нових дорогах, це і є дороги Уряду Гройсмана, побудовані в рамках нашої програми, - сказав Прем’єр-міністр.

19 Квітня 2018 14:37

Виступ Президента України у Верховній Раді щодо звернення до Вселенського Патріарха

Христос воскрес! Шановний пане Голово, шановна президія, дорогі колеги, народні депутати України! Шановний Український народе, дорогі співвітчизники!

Неначе грім серед ясного неба. Саме так питання, яке ми сьогодні розглядаємо і обговорюємо, пролунало для багатьох з тих, хто не дуже уважно слідкує за проблематикою Української

18 Квітня 2018 14:56

Президент: Україна як ніколи близько до появи Помісної Православної Церкви

Президент Петро Порошенко провів зустріч з головами фракцій у Верховній Раді України і закликав їх підтримати Звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія І про надання українській церкві Томосу про автокефалію (декрет, послання у деяких важливих питаннях церковного устрою, в тому числі офіційного проголошення автономії в управлінні або автокефалії– ред.).

«Я хочу звернутися до вас, колеги народні депутати, з проханням підтримати це Звернення. І хочу звернутися до українського народу, бо вибір і рішення також за вами – підтримати ієрархів, підтримати Президента, підтримати Парламент і набути Єдину Помісну Православну Українську Церкву. Вірю, що це, з Божою допомогою, відбудеться», - сказав Петро Порошенко.

«Ми зустрічаємося

17 Квітня 2018 10:44увага

Увага! Попередження про пожежну небезпеку

Останнім часом в Україні значно збільшилася кількість пожеж в природних екосистемах. Спалюючи сміття та суху рослинність при впорядкуванні власних домогосподарств, жителі продовжують нехтувати заходами безпеки. Це часто призводить до виникнення пожеж на відкритих територіях.

За повідомленням УкрГідрометцентру, 16-17 квітня у Чернігівській області високий, місцями надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Шановні громадяни!

Служба порятунку наголошує на суворому дотриманні правил пожежної безпеки!

17 Квітня 2018 10:41актуально

7 міфів про вибір лікаря

У рамках медичної реформи з 2 квітня в Україні стартувала кампанія з обрання лікаря. Люди вибирають лікарів, яким довіряють, та підписують з ними декларації на обслуговування. З липня медичні заклади почнуть переходити на нову систему фінансування – держава платитиме саме тим лікарям та медзакладам, до яких звертаються люди за допомогою.

За два тижні кампанії з обрання лікаря з’явилось чимало міфів. Спростовуємо найпоширеніші з них.

Міф 1. Лікар підписує декларації лише з тими пацієнтами, які проживають на його дільниці

Ви можете обрати будь-якого лікаря, незалежно від вашої прописки чи місця проживання. Єдина причина, з якої лікар може відмовити

16 Квітня 2018 16:22новини

Підсумки двох років роботи Уряду Володимира Гройсмана. Інфографіка

Кабінет Міністрів України оприлюднив підсумки двох років роботи під керівництвом Володимира Гройсмана, зокрема у сфері соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури, енергетики, інфраструктури, сільського господарства тощо.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю

Секретаріату Кабінету Міністрів України

16 Квітня 2018 09:01актуально

Уряд пропонує посилити відповідальність за підкуп на виборах та спотворення їх результатів

Кабмін ухвалив та направив до Верховної Ради законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення виборчого законодавства», спрямований на недопущення фальсифікації результатів виборів.

— Практика фальшування результатів виборів або скупки голосів в Україні має відійти у минуле, а за такі дії потрібно встановлювати жорстку відповідальність, — наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Важливість ініціативи, на думку Глави Уряду,

13 Квітня 2018 13:34

Виступ Президента України на відкритті 11-го Київського Безпекового Форуму

Шановні панове Прем'єр-міністри!

Шановні і дорогі іноземні гості!

Шановні пані та панове,

Для мене велика приємність і велика честь відкрити 11-ий Київський Безпековий Форум.

Дякую всім друзям України за те, що сьогодні ви з нами в цій залі. Бо бути разом у цей непростий для України – я сприймаю вашу присутність тут як прояв підтримки України та прояв солідарності з Україною.

12 Квітня 2018 16:50Новини

Питання оздоровлення дітей у 2018 році, обговорено на засіданні Колегії

Сьогодні 12 квітня 2018 року на засіданні колегії райдержадміністрації, яку проводила голова райдержадміністрації Світлана Ященко, обговорювалося питання організації та проведення оздоровчої кампанії в 2018 році.

За статистичними даними в районі проживає 3015 дітей віком від 7 до 16 років, включаючи Городнянську та Тупичівську ОТГ.

В поточному році заплановано послугами оздоровлення та відпочинку охопити 100% дітей-сиріт

12 Квітня 2018 09:49новини

Уряд виділяє рекордні кошти на ремонт місцевих доріг

11,5 мільярда гривень субвенцій з державного бюджету на ремонт та утримання доріг місцевого значення отримають цього року обласні державні адміністрації.

1 січня 2018 року автомобільні дороги місцевого значення передані до сфери управління обласних державних адміністрацій. Для фінансування ремонту

<<<1 - 11 з 2613>>>