<<<1 - 11 з 2897>>>


13 Грудня 2018 11:46

Рейтинг Мінрегіону: Чернігівська область у трійці лідерів з децентралізації

Чернігівщина зберігає лідируючі позиції із впровадження децентралізаційної реформи. Про це свідчать дані щомісячного моніторингу процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування, здійсненого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Область – третя за кількістю громад, що об’єдналися, та відсотком населення ОТГ до

12 Грудня 2018 16:45

Вимагаю припинити звільнення листонош та забезпечити доставку пенсій – Президент під час зустрічі з директором «Укрпошти»

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з Міністром інфраструктури Володимиром Омеляном та Генеральним директором ПАТ «Укрпошта» Ігорем Смілянським наказав забезпечити доставку пенсій, припинити звільнення листонош та зберегти відділення у сільській місцевості.

Глава держави зауважив, що під час попередньої зустрічі 30 жовтня була поставлена низка завдань. «Позиція перша, щоб

12 Грудня 2018 12:14

Чернігівська область повністю забезпечена вакцинами проти кору

Якісні та ефективні вакцини, що захищають від кору, паротиту і краснухи, наявні в усіх кабінетах щеплень області. Їх вистачає для планової та посиленої імунізації жителів у найближчі декілька місяців.

При цьому рівень охоплення щепленнями КПК на Чернігівщині залишається незадовільно низьким. Зокрема першу дозу вакцини КПК за графіком отримали

11 Грудня 2018 15:38

Акція «16 днів проти насильства»

Щороку в Україні   з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. 

Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини,

11 Грудня 2018 11:25новини

Президент підписав Закон про припинення дії договору про дружбу з Росією

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Російською Федерацією».

«Непродовження договору з Росією слід розглядати не як епізод, а як частину нашої стратегії на остаточний розрив з колоніальним минулим і переорієнтацію на Європу», - підкреслив Президент.

«Інші складові цієї стратегії:

10 Грудня 2018 11:28новини

У Макишині із творчим звітом виступили Івашківка та Вихвостів

До села Макишин 09 грудня приїхали артисти Івашківського та Вихвостівського сільських будинків культури, щоб представити свої творчі звіти.

Концертна програма аматорів художньої самодіяльності села Івашківка була наповнена сучасними українськими піснями у виконанні  сімейного дуету

10 Грудня 2018 08:52новини

До уваги водіїв! На Чернігівщині погіршення погодних умов

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області попереджає водіїв про погіршення погодних умов з 8 грудня, що можуть стати причиною ускладнення ситуації на шляхах. За прогнозами Укргідрометцентру, в області очікується мокрий сніг та дощ. Фіксуватиметься перехід температурних показників через

07 Грудня 2018 14:35новини

Працівники органів місцевого самоврядування відзначають професійне свято

Сьогодні на урочистих зборах із  професійним святом вітали представників органів місцевого самоврядування. Листівки-привітання від Президента України сільським головам передала голова райдержадміністрації Світлана Ященко.

Також голова райдержадміністрації Світлана Ященко та голова районної ради Олександр Левченко вручили грамоти та подяки колективам сільських

07 Грудня 2018 08:58вітання

07 грудня – День місцевого самоврядування

Шановні представники органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші

06 Грудня 2018 14:57новини

В Україні розпочинається новий етап децентралізації

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман оголосив новий етап реформи децентралізації, який дає поштовх для розвитку України.

Реформа децентралізації — найуспішніша реформа в Україні. І так вважають не тільки авторитетні міжнародні експерти, а й жителі громад, які відчули на собі всі переваги децентралізації. Але є ризики для найважливішої реформи країни, тож завершити об’єднання громад слід до 2020 року.

На Форумі

06 Грудня 2018 14:33новини

Усі зміни в області – лише для поліпшення життя людей, – голова ОДА

Чим живе Чернігівщина, що вже зроблено і на чому треба зосередити зусилля – обговорили учасники Ради регіонального розвитку області. Акцент: впровадження державної регіональної політики та децентралізаційної реформи.

Присутні – керівники районів, міст, об’єднаних територіальних громад, структурних підрозділів ОДА, депутати різних рівнів. У зібранні взяла участь голова райдержадміністрації Світлана Ященко. 

Голова Чернігівської облдержадміністрації Олександр Мисник зазначив:

– Стабільне місце нашої області

<<<1 - 11 з 2897>>>