<<<1 - 11 з 2817>>>


19 Жовтня 2018 10:38Довідкова інформація

Тиждень європейської демократії. Відносини Україна-ЄС

Відносини між Україною та Європейським Союзом були започатковані в грудні 1991 року, коли Міністр закордонних справ Нідерландів, як головуючої в ЄС держави, у своєму листі від імені Євросоюзу офіційно визнав незалежність України.

Політика України щодо розбудови відносин з Європейським Союзом впроваджується на основі Закону України від 1 липня 2010 року «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики». Відповідно до статті 11 Закону однією з основоположних

19 Жовтня 2018 09:00привітання

21 жовтня – День працівників харчової промисловості

Щиро вітаємо із професійним святом!

Це свято людей, які виконують не просту і таку важливу для всіх місію по забезпеченню кожного жителя продовольчими товарами.

Висловлюємо всім працівникам галузі глибоку шану і щиру подяку. Віримо, що своєю сумлінною і самовідданою працею ви й надалі вноситимете вагомий вклад у розвиток промислового

18 Жовтня 2018 12:54новини

Перспективний план формування ОТГ відтепер покриває 100% території Чернігівської області

Відповідні зміни до перспективного плану формування територій громад Чернігівщини сьогодні затверджені Урядом.

Ці зміни дозволять усім об’єднаним громадам області, створеним за перспективним планом, перейти на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом та отримати субвенцію на формування інфраструктури ОТГ.

Також це дасть змогу громадам добровільно приєднуватися до об’єднаних громад та міст обласного значення.

Зміни уточнюють склад Батуринської,

18 Жовтня 2018 10:17оголошення

Шановні учасники антитерористичної операції!

Звертаємо Вашу увагу, що 25-27 жовтня 2018 року буде проходити 3-денний семінар та тренінги за програмою «Ветерани: від діалогу до працевлаштування», організовані Всеукраїнською організацією «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО», які будуть проходити в м. Києві, запрошуємо всіх бажаючих взяти участь.

За додатковою інформацією просимо звертатися за тел.. 050-877-55-09, e-mail: info.familyato@gmail.com,

17 Жовтня 2018 10:56новини

Нарада з питань організації щорічного оцінювання

Сьогодні керівник апарату райдержадміністрації Н.Лебедєва провела розширені збори апарату райдержадміністрації.

Головне питання, що розглянуто, стосувалось організації та проведення щорічного оцінювання державних службовців.

З метою визначення якості виконання державними службовцями поставлених завдань, а також з метою прийняття рішення щодо планування

17 Жовтня 2018 09:08новини

Вручення державних нагород

В рамках виконання Указу Президента України № 53/2016 «Про відзнаку Президента України "За участь в антитерористичній операції» голова райдержадміністрації Світлана Ященко зустрілася із учасниками АТО  та їх родинами та вручила Відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції».

 

 

Прес-служба 

райдержадміністрації

16 Жовтня 2018 15:06Офіційно

Патріарх Варфоломій подякував Президенту за зусилля у об’єднанні православних християн в Україні – зустріч Глави держави з екзархами Вселенського Патріарха

Екзархи Вселенського Патріарха в Україні відзначили провідну роль Президента Петра Порошенка у процесі об’єднання православних християн та створенні єдиної помісної православної церкви.

Архієпископ Памфільський  Української Православної Церкви в США Даниїл під час  зустрічі з Президентом подякував Главі держави за лідерство та бажання побачити єдність в українському народі. «Я надіюся, що ми вже незабаром разом служитимемо і святкуватимемо це

16 Жовтня 2018 08:41новини

Село моє – краплиночка на карті

У суботу, 13 жовтня напередодні осінніх свят – Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України село з чудовою назвою Хоробичі відсвяткувало свій день народження.

До села завітали гості з Городні: голова райдержадміністрації Світлана Ященко, заступник голови районної ради Григорій Примак, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Биховець. Відкрив свято сільський голова Михайло Горовенко.

Ганок будинку культури перетворився на

14 Жовтня 2018 15:01Офіційно

Президент: День захисника України – це свято і чоловіків, і жінок, які боронять нашу державу

«День захисника України – свято, яке вже безпосередньо пов’язане із сучасними героями, з учасниками бойових дій за незалежність держави… З добровольцями, волонтерами, медиками, працівниками оборонних підприємств, священиками-капеланами», - наголосив Президент Петро Порошенко під час участі в церемонії складання

12 Жовтня 2018 15:29новини

Урочисті заходи з нагоди Дня захисника України

Сьогодні з нагоди Дня захисника України за участю керівництва райдержадміністрації, представників органів місцевого самоврядування та громадськості відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятних знаків  учасників бойових дій, захисників України.

Присутні на урочистому мітингу вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

12 Жовтня 2018 15:10Увага!

Допомога ічнянцям: розрахунковий рахунок для перерахування коштів

Шановні громадяни!

 

Для відновлення територій, постраждалих внаслідок вибухів на військових складах на Ічнянщині, та допомоги місцевим жителям можна перерахувати кошти на розрахунковий рахунок.

 

Отримувач УК в Iчнянському районі/отг м.Ічня/50110000

Код отримувача (ЄДРПОУ) 38030010

БАНК ОТРИМУВАЧА Казначейство

<<<1 - 11 з 2817>>>